Pre každého, kdekoľvek a kedykoľvek

ponuka tv programov

najlepšia televízna ponuka

Máme pre Vás pripravenú skvelú televíznu ponuku. Vyberte si balík, ktorý vám bude vyhovovať. V televíznej ponuke je aj vstupný balík, ktorý je absolútne bezplatný a môžte ho využívať po zakúpení boxu, bezplatne od rána do večera po celý čas. Vstupný balík neobsahuje TV archív ale obsahuje rádia. Veľký balík, ktorý si musíte predplatiť už TV archív obsahuje. TV archív je uložený po dobu spätných troch týždňov. Okrem toho si môžte v TV archíve vybrať aj svoj obľúbený televízny žáner, využívať YouTube alebo internet a mnoho viac. V ponuke máme už aj maďarský balík. Ak Vás zaujala naša ponuka, tak neváhajte napíšte nám alebo zavolajte a vychutnajte si svoju televíziu z pohodlia vášho domova.  

Vstupný balík

Vstupný balík je základný TV balík bez možnosti pozerania archívu. Tento balík obsahuje 11 televíznych kanálov a rádia, ktoré môžte sledovať a počúvať hneď po zakúpení a zaregistrovaní vášho boxu.

Veľký balík

Veľký balík ja predplatený TV balík s možnosťou pozerania archívu ( RTVS 1, RTVS 2, Markíza, Doma, Dajto, Joj, Joj Plus, Rik, Wau, TV Lux, ČT 1, ČT 2 v SD kvalite). Balík obsahuje vyše 90 TV kanálov, môžte pozerať kanály pre najmenších, sledovať filmové, spravodajské kanály alebo užívať si s exkluzívnymi športovými kanálmi. Veľký TV balík obsahuje aj televízne kanály vstupného balíka a rádia.  Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný.

Maďarský balík

Maďarský balík je predplatený TV balík, ktorý má 22 TV kanálov, 11 TV kanálov vstupného balíka a rádia. Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný. Maďarský balík neobsahuje TV kanály veľkého balíka a ani babylon balíka.

Babylon Balík

Babylon balík je predplatený balík, ktorý má 8 TV kanálov pre dospelých. Je určený osobám od 18 rokov. Balík obsahuje aj všetky TV kanály vstupného balíčka a rádia. Je potrebné mať zakúpený náš IPTV box a byť zaregistrovaný.

Cena a plán balíčkov

Cena a plán balíčkov sú štvrťročné, polročné alebo ročné a nedajú sa platiť mesačne. Pri objednávke balíka je potrebné vedieť, že veľký balík neobsahuje TV stanice balíka babylon alebo maďarského balíka a opačne. Pri registrácii a zakúpení napríklad iba českého balíka, balík obsahuje aj kanály vstupného balíka. Platí pre všetky balíky zakúpené idividuálne. Objednávky sa dajú urobiť momentálne iba cez mail alebo telefonicky. Kód pre aktiváciu balíka dostanete hneď spätne po obdržaní platby a preto Vás prosíme, aby ste si opätovne zakupovali balíčky aspoň 24 hodín pred vypršaním platnosti vášho posledného predplatného.  

vstupný balík

£ 0

nepretržite

Registrácia zadarmo

11 TV kanálov

Rádio stanice

none

Zakúpiť box

veľký balík

£ 25 - 3 mesiace

£ 46 - 6 mesiacov

£ 87 - 12 mesiacov

Registrácia zadarmo

93 TV kanálov

viac ako 20 dní TV archív

TV plugin a rádio stanice

Zakúpiť balík

Maďarský balík

£ 9

Trojmesačný

Registrácia zadarmo

33 TV kanálov

Rádio stanice

none

Zakúpiť box

babylon balík

£ 12 - 3 mesiace

£ 22 - 6 mesiacov

£ 36 - 12 mesiacov

Registrácia zadarmo

19 TV kanálov

TV plugin

Rádio stanice

Zakúpiť balík